Ankara Baca Temizleme

Baca Temizleme Ankara

Binalarda bulunan bacaların periyodik olarak temizlenmesi gereklidir. Baca temizliğinin düzenli bir şekilde yapılmaması durumunda tıkanıklıklar oluşabilir. Bu tıkanıklar dolayısıyla içeri sızma ihtimali olan zehirli gazlar kişilerin zehirlenmesine neden olabilir. Bu nedenle bacaların düzenli bir şekilde uzman kişiler tarafından temizlenebilmesi gereklidir. İlgili kurum, baca raporu verebilme yetkisini bazı firmalara vermiştir. Firmamız, rapor verebilme konusunda yetkili olan firmalar arasında yer almaktadır.

Deneyimli olan kadromuz ile birlikte bacaların temizliği konusunda hizmetini sunmakta ve daha sonra raporu düzenlemektedir. Yeni eve taşınmalarda, kira sözleşmesi yenilemelerinde ve bunun dışında dairenin gaz açma ve kapama işlemleri yetkili kurum tarafından denetlenmesi ve de rapor alınması zorunludur. Firmamız, bu raporu verebilen firmalar arasında yer almaktadır

BACA TEMİZLEME PERİYOTLARI
 YAKIT VE YAKMA CİHAZLARI
 BORULARIN TEMİZLİĞİ
KAZANIN TEMİZLİĞİ
BACALARIN TEMİZLİĞİ
 Mazotlu Kalorifer Kazanları
 -
 Yılda Bir Kez
Yılda Bir Kez
 Kömür ve Fuel-oilKazanları
 -
 Yılda İki Kez
Yılda İki Kez
 Odun ve KömürSobaları
 Ayda Bir Kez
 -
İki Ayda Bir Kez
 LPG ve Doğalgaz(Merkezi Sistemli)
 -
 -
Yılda Bir Kez
Elektrik, LPG ve doğalgaz kullanılmış olsa bile otel, lokanta, restaurant, yemek fabrikası gibi topluma açık yerlerle, ocaklarında yemek pişirilip kızartma yapılan tüm baca sistemleri en az 4 ayda bir temizlenir veya bacalar yenilenir. Sistemlerinin kullanım sıklığına göre, yetkili temizlik şirketinin vereceği yazılı rapor doğrultusunda bu süre uzar veya kısalır. 

 

Ankara'da , binalarda bulunan bacaların periyodik olarak temizlenmesi gereklidir.

0.312.427 2090